Hakkımızda


Çınar’ın Fikir Atölyesi bünyesinde yayım yapan Karadeniz In Dergisi, aylık yayın periyoduyla çıkan Karadeniz’in ilk  kadın ve yaşam dergisidir.

Her ay ünlü bir konuğu ağırlayan Karadeniz In Dergisinin içeriğinde , sağlık, güzellik, gurme, yaşam, turizm, çocuk, moda, magazin gibi konu içerikleri bulunmakta, bölgenin ileri gelen isimleriyle yapılan röportajlarda yer almaktadır. Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon,Rize ve Batum'a kadar  yayım yapan Karadeniz In Dergisi , Yaysat aracılığı ile dağıtımı yapılmaktadır. Bölgenin tüm seçkin mekanlarına, cafelerine ,şık güzellik salonları ve kuaförlerine ücretsiz olarak ulaştırılan Karadeniz IN Dergisi , yine ücretsiz olarak protokol listelerine, üst düzey yöneticilere,iş adamlarına, banka müdürlerine ulaştırılmaktadır.

Karadeniz kadını için farklı bir soluk olan Karadeniz In Dergisini, erkek okuyucularda beğenerek takip etmektedir. Mart 2012’den bu yana her ay düzenli periyodlarda yayım yapan Karadeniz In Dergisi, Basın İlan Kurumu’nun belirlemiş olduğu tüm gereklilikleri yerine getirdiğinden ötürü, resmi reklamda alabilmektedir. Karadeniz’in en prestijli dergisi olma yolunda hızla ilerleyen Karadeniz In Dergisi, bir çok medya takip ajansı tarafından takip edilmektedir.