Moda


Dilek Hanif For Koton'dan Mezuniyet Gecesinde Fark Yaratan Bir Stil

Mezuniyet Gecesinde Şıklığı İle Göz Kamaştırmak İsteyenler İçin İddialı Bir Koleksiyon

Zarif çizgisi ve modern tasarımlarıyla moda severlerin ilgi odağı olan Dilek Hanif’in, Koton için hazırladığı yeni koleksiyonu, mezuniyet gecesinde en şık olmak isteyen genç kadınlara üst düzey bir şıklığı ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

Mezuniyet gecesi yaklaşırken ne giyeceğine karar veremeyen ve güçlü bir stil yaratmak isteyenlere birbirinden özel tasarımlar sunan koleksiyon, modern ve retro tarzı yeniden yorumlayarak, romantik ve sofistike bir ruhun izlerini yansıtıyor.

Mezuniyet şıklığına hayat veren renk seçimleri ve detaylar

Pastel renklerin yoğunluğunda oluşturulan koleksiyonda, volonlarla birleştirilen kırmızı ve mercan renkler tasarımların tarzını güçlendirirken çiçekli işlemeler ve payetler de koleksiyonun dikkat çeken detayları arasında yer alıyor.

Genç tarzların yeni moda trendi bohem stilini, tül ve şifonun kullanıldığı dökümlü tasarımlarla buluşturan koleksiyon, hareketli kumaşların yanı sıra jakarlı ve güpürlü kumaşlara da yer veriyor.

Özellikle farklı dokuların kullanımının tercih edildiği modeller, 3D efektli baskılar ve pilisoleyler ile zenginleşiyor, mezuniyet gecelerinde alternatif bir tarz yaratmaya olanak sağlıyor.

Yazın özgürlüğünü yansıtan ve omuzları açıktan bırakan modeller, zamansız ve elegan bir stile hayat verirken, dökümlü kumaşlardan tasarlanan maksi etekler ve çiçek işlemeli, kloş, tül etekler de bohem bir tarz yaratıyor.

Paylaş