Röportaj


Tılsımım Koru Beni

Doğal Taş ve Enerji Uzmanı Gül Üçoğlu ile çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

O öyle biri ki! Nasıl anlatsam nereden başlasam bilemem. Her zaman bakımlı, şık, pozitif ve gülümseyen bir kadın Gül Üçoğlu. Onu hiç enerjisi düşük, morali bozuk ya da bakımsız görmezsiniz. Hep olmak istediğimiz hem başarılı, hem pozitif hem akıllı hem bakımlı kadının vücut bulmuş hali olarak çıkıverir karşınıza. Saatlerce telefon görüşmeleri yapmasına, herkesin derdini tasasını dinlemesine, Ordu-İzmir-Bodrum hattındaki sürekli yolculuk haline rağmen zaman ayırır, dinler, konuşur ve yaptığı iş ile sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışır. Önsezileri güçlüdür, hayat enerjisi zirvededir ve hep pozitif düşünür. Bıkmadan usanmadan da olumlamalar yapmaya, olumsuzlukları hayatınızdan çıkarmaya ve hayata gülerek bakmaya insanları motive etmeye devam ediyor. Kısaca anlatılmaz yaşanır desem en doğru tanımı yapmış olurum.

Tanıyanların çok iyi bildiği, tanımayanların ise merak ettiği Doğal Taş ve Enerji Uzmanı Gül Üçoğlu ile bir aradayız. Bilenlerin okurken onay vereceği, bilmeyenlerin ise daha da meraklanacağı röportajımızı okumaya başlayalım o zaman.

Gül Hanım kendinizi nasıl tanıtırsınız?

Bütün kötülükleri ve korkuları hayatımdan çıkarmış biriyim. Her zaman pozitif neşeli ve güler yüzlüyüm en önemlisi her zaman olumlu düşünüyorum hiçbir zaman olumsuz düşünmüyorum enerji doluyum ve bu enerjilerimi insanlara dağıtarak hayat buluyorum. Kısacası: Doğal Taş Ve Enerji Uzmanıyım.

Bu doğal taşların sizin ve insanların hayatında ki rolü nedir?

Çok erken yaşlardan bu yana keşfettiğim farklı bir enerjim var. Bu enerjimi etrafıma doğal taşlar ile veriyorum. Enerji taşlarıyla olumlamalar yapıyorum. Bu taşları takan ve üzerinde taşıyanlarda bu enerjimden yararlanıyorlar.

Biraz bunu açar mısınız?

Diyelim ki herhangi bir sorununuzdan dolayı yanıma geliyorsunuz. Ben sizin neye ihtiyacınız olduğunu çıkarıyorum ve işinize yaracak enerjili doğal taşı olumlayarak size sunuyorum. Diyelim ki geceleri uyuyamıyorsunuz. Bunu çözmek içinde doğal taşı vermek zorundayım. Olumlamalar ile verdiğim taşı yastığın altına koymanızı istiyorum. Allahın izni ile uyku bozuklukları geçer. Bunun gibi binlerce yaşanmış hikayem var. Taşlarda zaten bir enerji var ama ben olumlayarak veriyorum ki istedikleri her şey gerçekleşsin. Olmazı, bütün kötülükleri hayatımızdan çıkaracağız hayatta asla olmayacak bir şey yoktur. Hayal edeceksiniz yapamam, olmadı, acaba? demeyeceksiniz ki hayatınız hem olumlu, huzurlu ve mutlu geçsin. Bir örnek daha bir bayan 7 yıldır evini satamamıştı. Para taşını verdim ve evinin bir hafta için de satılacağını söyledim. Ev bir hafta da satıldı. Enerjiyi evrene göndereceksiniz, olacağına inanacaksınız, taşlarınızı yıkayacaksınız ve bu şekilde istediğiniz güzel şeylerin hepsi gerçekleşir.

Aşk ve evlilik için de yanınıza gelen çok oluyordur…

Nişanlı çiftler ya da sevgililer yanıma geliyor onlarda enerji hissedemezsem söylüyorum evlenemezsiniz diye ve bana kızıp gidiyorlar. Sonra tekrar yine yanıma geliyorlar ayrıldık diye böyle örnekleri çok yaşadım. Kısmetsizim birini bulamadım diyip gelende çok oluyor. Aşk taşı var. Onu veriyorum olumlamalar yapıyorum. Sadece nasıl bir eş istiyorsun onu hayal et ve iste diyorum ve hayal ettiği eşi ile evleniyor. Olumlu düşünerek, olumlu enerji göndererek yapamayacağınız hiç bir şey yok.

Peki çocukların başarısı ve çocuklarla olan ilişkilerde neler yapıyorsunuz?

Çocuğa sürekli olmaz, yapamazsın, başaramazsın demeyin. Eğer bu şekilde davranırsanız çocuğunuz zaten başarısız olur. Evladım sen yaparsın, başarırsın, derseniz yaparlar ve her şeyin üstesinden gelirler. Çocuklara yönelik başarı taşı veriyorum olumlamalar yapıyorum ve çocuklar olumlu düşünerek başarılı oluyorlar.

Birçok kişiyle görüşüyorsunuz kendinizi nasıl yeniliyorsunuz?

Düzenli ve sistemli yaşıyorum. İnsanlara verdiğim enerjiyle besleniyorum.

Toplum olarak çok mu takıntılıyız yada çok mu olumsuz düşünüyoruz ne dersiniz?

Hayatımızda olumsuzlukları, bize negatif enerji verenleri, yapamam, edemem, gibi kelimeleri, çıkarırsak takıntılarımız da kalmaz. Ayrıca hep istemek yerine şükretmeyi bilirsek de takıntımız kalmaz. O ne dedi? Bu ne yaptı? şeklinde düşünmek yerine kendimizi düşünerek ve olumlu düşünerek severek ve isteyerek yaparsak zaten takıntılar biter. Bir şeye takılırken başka şeyleri unutuyorlar ve bu nedenle kendisini etrafa kapatarak bunalımlara giriyor. Neden olmuyor niçin olmuyor derseniz o zaten olmaz. Güzel düşünün her şey güzel olur.

Taşların belli bir kullanım zamanı var mı?

Olay gerçekleştikten sonra taşlar ayrılır, şekil değiştirir yada siz anlamadan kaybolup gider. Eğer taşlar dağıldıysa da o taşları denize atmalısınız. Başka kişilere taşınızı elletmemeye özen gösterin yoksa o kişinin kötü ve iyi enerjisi geçebilir ve bu durumda sizi yorar.

Kendinize yaptığınız olumlamalar nasıl?

Pazartesi günleri inci küpeler takıyorum, inciler meleklerin gözyaşlarıdır. O hafta nasıl olmasını istiyorsam diliyorum ve o haftam güzel geçmesini sağlıyorum. Evimde sularım var içinde ise taşlarım bulunuyor taşlarımı yıkar, suyu değiştirir ve olumlamalar yaparım. Pazartesi günleri yeşil giymeye özen gösteririm. Yeşil bereket ve huzurdur. Aynalarım çok vardır aynalar yansımadır. Aynalar kişiye kendisini yansıtır. Enerjisini kapamış insanların evinde ayna yoktur kendini kapatmış kendine küsmüştür. Kendiyle barışık insanlara bakın evinde farklı odalarda aynalar görürsünüz.

Eşiniz bu yoğun temponuza ne diyor peki?

Eşim hep yanımda ve arkamda hayatta ki en güvendiğim insan. Eşim olmasa başaramam zaten bu kadar pozitif kalmayı. Varlığına her zaman şükrediyorum.

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Kalpten istediğinizde gerçekten olur. Sen sadece hayal et ve iste. 

Paylaş